piątek, 10 sierpnia 2012

Historie na lato: Taniec z pszczołamiIn this video I, Sara Mapelli, am dancing with 12,000 honey bees. I think of this dance as a duet among many. The bees push with their powerful wings from each side of my body, I resist and then I let go and flow and move with them. It is a deep meditation and I feel the hive mind surround me, hold me, and expand my body on a cellular level. I am a healer, dancer, artist, builder of structures and bee keeper. As a bee keeper my partner and I hope to help the bees of the northwest by encouraging them to swarm and become hardy to the ever changing environment.

Ble ble ble. No doceniamy wysiłek i zaangażowanie, chociaż na moje oko pszczół jest może z tysiąc, z czego sto użądliło Sarę w usta, który to sposób na powiększenie wymyśliłam i proponowałam wąskoustnym koleżankom już w liceum, kiedy jeszcze nikt nie słyszał o kwasie hialurowym lub przetaczaniu tłuszczu z tyłka.
Poza tym też mam czasem zbereźne fantazje, ale jakbym chciała je filmować i publikować to bym sobie raczej zmiodowała dolną część ciała ;) Nie po to ekolodzy z Greenpeace'u strzelają do statków wielorybniczych, żeby o prawa pszczół walczyć za pomocą półśrodków!

Bardzo mnie martwi zmniejszająca się populacja pszczół, bez których okazuje się może paść ekosystem.
Straszne czasy nastały: zwiększa się populacja islamska, za to ta europejska leci na pysk. I jeszcze te pszczoły ;I

A skoro już w temacie to nie mogę nie wrzucić troszku pięknych makro Rose-Lynn Fisher z serii BEEyond. Mniam!ło tu więsej www.rose-lynnfisher.com

A teraz męski punkt widzenia zaprezentuje nam Paulo Khekhelo, prosz:

4 komentarze:

 1. Zmartwiłam się tymi pszczołami.
  Ale nie ze względu na Paulo, bo w wielką akcję żucia pszczół przez mężczyzn jakoś nie wierzę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale czy to nie przypadkiem Clint Eastwood żuł pszczoły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to bardzo możliwe. Jeśli zresztą Clint zeżuł pszczołę to wypluł trutnia ;)

   Usuń
 3. Moim zdaniem Paulo się podszył

  OdpowiedzUsuń

No to cyk! Nie ma się co pieścić.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...